Wagi niemowlęce i monitory oddechu

Monitor oddechu
1 dzień kolejny
dzień
1 miesiąc kaucja
30 zł 1 zł 40 zł 100 zł

Monitor oddechu Angelcare AC 300

Monitor ruchów oddechowych dziecka Angelcare® AC300 to urządzenie do użytku domowego, które wspomaga opiekę nad niemowlęciem. Monitor nie ma kontaktu z dzieckiem, czujniki w postaci płaskich płytek sensorycznych umieszcza się pod materacem łóżeczka, a odbiornik zasilany bateryjnie stawia się obok. Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze.


Przenośny monitor oddechu
1 dzień kolejny
dzień
1 miesiąc kaucja
30 zł 1 zł 45 zł 100 zł

Przenośny monitor oddechu Respisense

sprawia, że kontrola oddechu jest dużo łatwiejsza. Waży jedynie 30 gramów co umożliwia nadzorowanie dziecka śpiącego nie tylko w łóżeczku, ale i w nosidełku, w wózku, na spacerze, a nawet na kolanach. Respisense zapewnia pełną swobodę ruchów maleństwa, a rodzicom pozwala na ciągłe nadzorowanie oddychania dziecka. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i polecany jest przez neonatologów. Urządzenie to stosowane jest na szpitalnych oddziałach neonatologicznych.


Monitor oddechu BABYSENSE II
1 dzień kolejny
dzień
1 miesiąc kaucja
30 zł 2.5 zł 55 zł 100 zł

Monitor oddechu BABYSENSE II

Babysense®II jest domowym urządzeniem monitorującym oddech niemowląt stosowanym do pierwszego roku życia, czyli w okresie, gdy możliwość wystąpienia tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej jest największa. Monitoruje ono zatrzymanie i zaburzenia oddechu, gdy są one spowodowane zadławieniem, przeziębieniem, wysoką gorączką, czy też innymi dolegliwościami chorobowymi. Stosowany jest w 90% placówek medycznych w Polsce.


Waga dla niemowląt
1 dzień kolejny
dzień
1 miesiąc kaucja
30 zl 1 zł 40 zł 100 zł

Beurer JBY 80 Waga dla niemowlat

  • Automatyczna i ręczna funkcja ‘hold’: pomiar masy ciała ruszającego się niemowlęcia
  • Wyprofilowana powierzchnia ważenia
  • Duży, czytelny wyświetlacz LCD
  • Rozmiar cyfr 23 mm
  • Funkcja tary
  • Maks. ciężar: 20 kg